Унівеситет


Наша історія

      ПВНЗ «Інститут екранних мистецтв» (далі – ІНЕМ) – є приватним вищим навчальним закладом освіти, який створений 27 січня 2004 року.
      ІНЕМ - це один з провідних закладів освіти, який здійснює підготовку професійних кадрів за спеціальностями «Сценічне мистецтво» та «Аудіовізуальне мистецтво», термін навчання – чотири роки. Інститут має денну та заочну форми навчання.

User 01

      Його структурним підрозділом є коледж, який здійснює підготовку фахівців за освітньо = кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст», термін навчання у коледжі – чотири роки. Випускники коледжу, які виявили знання, вміння та навички у процесі навчання, є достатньо здібними та вмотивованими для здобуття освітнього рівня «бакалавр» можуть бути (за результатом вступних випробувань) зарахованими на третій курс інституту.
      На трьох кафедрах Інституту працює науково-педагогічний склад з високою фаховою підготовкою у галузі театрального та кіно-телемистецтва, які на сьогодні є відомими акторами та режисерами академічних театрів, кіно- телережисерами, композиторами, сценаристами тощо. Серед них народні та заслужені артисти, заслужені діячі мистецтв та заслужені працівники культури, лауреати державних та міжнародних премій.
      Завдання інституту - дати можливість творчо перспективному, схильному до образного мислення абітурієнтові, стати висококваліфікованим фахівцем у вибраній професії. Сприяти пізнавальної активності учнів, зробити освітній процес настільки цікавим, щоб студенти самі прагнули вчитися, а не підкорятися вимогам освітнього процесу. Під час навчання студенти обов'язково проходять практику на знімальних майданчиках кіно і телебачення, беруть участь у постановках в театрах, що дає можливість переконатися в правильності професійного вибору, а також дає шанс знайти робоче місце ще до закінчення навчання.
      ІНЕМ є активним учасником загального процесу модернізації освіти, приведення її до вимог сьогодення. Інститут розвиває міжнародні зв’язки у галузі театрального мистецтва, кіно та телебачення, що сприяє інтеграції студентів в європейський і світовий культурний простір.

Відгуки

Відео

Контакти

Адреса:

Україна, Київ, вул. Закревського 22
E-mail:
inem.com.ua@ukr.net
Телефони:
(+38044) 599-43-30
(+38093) 001-34-62