Унівеситет


Наша історія

      ПВНЗ «Інститут екранних мистецтв» створений 27 січня 2004 року є приватним вищим навчальним закладом освіти.
     ІНЕМ - це один з провідних закладів освіти, який здійснює підготовку професійних кадрів за спеціальностями «Сценічне мистецтво» та «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво», термін навчання – чотири роки. Інститут має денну та заочну форми навчання.
     Його структурним підрозділом є коледж, який здійснює підготовку фахівців за освітньо = кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст», термін навчання у коледжі – чотири роки. Випускники коледжу, які виявили знання, вміння та навички у процесі навчання, є достатньо здібними та вмотивованими для здобуття освітнього рівня «бакалавр» можуть бути (за результатом вступних випробувань) зарахованими на третій курс інституту.


User 01

     Ідея створення вищого мистецького навчального закладу нового покоління, який би сповідував принципово нові підходи до підготовки творчих кадрів завтрашнього дня, народилась в стінах Міністерства культури України у відомого кінорежисера і педагога, доктора мистецтвознавства з кіномистецтва та телебачення Володимира Григоровича Горпенка і тодішнього співробітника Міністерства, кандидата мистецтвознавства, професора Василя Неволова ще восени 2007 року. Народилась спершу як ідея. Потім до цих ентузіастів доєдналась група ентузіастів цієї ідеї. До неї увійшли знані в кінематографічних та театральних колах люди, досвідчені педагоги - - заслужений діяч мистецтв України Анеля Обертинська, народний артист України, відомий кінорежисер Олег Фіалко, досвідчений радійник, радіожурналіст і радіодиктор, Заслужений артист України Микола Єдомаха, прославлений композитор, народний артист України Володимир Губа, театральний педагог і кінознавець Вадим Чубасов та інші…
     І розпочалась захоплююча, копітка багатомісячна робота спершу - по народженню концепції нового ВИШу, затим -по «вдяганню» цієї концепції в шати нових методологічних підходів, які б відбили нові потреби часу, врахували передовий світовий досвід…
     Формувались кафедри Інституту екранних мистецтв, добирались викладачі, розроблялись навчальні програми, йшла активна інформація в ЗМІ про набір студентів і відкриття нового Інституту.
     Одночасно відбувався наполегливий процес отримання «громадянських прав» ІНЕМу – його ліцензування, акредитація основних творчих спеціальностей театрального мистецтва, кінематографу та телебачення. Тобто - забезпечення документального супроводу всіх цих тривалих, але конче необхідних організаційно-творчих кроків…
     Перший же набір ІНЕМу засвідчив – ми на вірному шляху, бо знайшлась ціла група новоприйнятих студентів, яких і зацікавила саме та новизна, яку сповідував новонароджений інститут – творча свобода, постійна «їзда в незнане», пошук і експеримент, зв`язок з майбутнім фахом на кожному етапі навчального процесу, а в позалекційний час – проведення цілої низки захоплюючих зустрічей з видатними людьми літератури і мистецтва – письменниками Володимиром Коломійцем, Антонією Цвід, Борисом Олійником, народною артисткою України, легендою українського театру – Галиною Яблонською, народним художником України Валерієм Франчуком та багатьма іншими.
     Хвилювання перших педагогічних кроків, змінили перші радості сценічних показів і перегляд відзнятих студентами кіносюжетів… ІНЕМ ставав на ноги. А радість першого ж випуску переконала , що наші випускники отримали гідний вишкіл – мистецтво України отримало поповнення. Так «гартувався» ІНЕМ!

Відгуки

Відео

Контакти

Адреса:

Україна, Київ, вул. Закревського 22
E-mail:
inem.com.ua@ukr.net
Телефони:
(+38044) 599-43-30
(+38093) 001-34-62