Університет


«Приватний вищий навчальний заклад

«Інститут екранних мистецтв» (ІНЕМ) та «Коледж екранних мистецтв»


Лавріненко Юлія Валеріївна – Ректор (ректорат тел. (+38044) 599-43-30)

Лавріненко Ігор Іванович – проректор по роботі з іноземними студентами (моб.тел. +380637949550 (Viber, WhatsApp), mail -harrymarko71@gmail.com)

Кількість національних студентів – до 500

Кількість іноземних студентів – до 150

ІНЕМ готує фахівців кіно, телебачення і театру, а також режисерів театрально-видовищних форм мистецтв (молодший спеціаліст, бакалавр, та у майбутньому магістр)

Термін навчання:

Підготовче відділення: 7 – 10 місяців

Спеціальність за освітніми рівнями молодший спеціаліст, бакалавр - 4 роки

Спеціальність за освітнім рівнем магістр – 1,5 роки

Після закінчення інституту видається міжнародний визнаний диплом державного зразка


Педагогічна концепція інституту

Кожен індивід є цілісною і неповторною особою з природженим прагненням до розвитку природних здібностей. Завдання інституту - дати можливість творчо перспективному, схильному до образного кінематографічного мислення абітурієнту, стати компетентним фахівцем у вибраній професії. Під час навчання студенти обов'язково проходять практику на знімальних майданчиках кіно і телебачення, що дає можливість переконатися в правильності професійного вибору, а також дає шанс знайти робоче місце ще до закінчення повного циклу навчання.

Наш інститут готує професійні кадри для кіно і телебачення. Прийшовши до нас на навчання, Ви отримаєте спеціальність настільки гостродефіцитну сьогодні, що без сумніву знайдете своє місце на кіностудіях і телеканалах. Після довгого простою нестримно відроджується українське кіновиробництво, вже декілька років активно знімаються телевізійні серіали, але на українських кіностудіях дефіцит кадрів. Спеціальності кіно і телебачення - це елітні, унікальні професії, яким можна навчитися тільки у людей, які повністю ними володіють, мають досвід багаторічної роботи на знімальних майданчиках. Наш науково-педагогічний склад: відомі кінематографісти, телепрацівники і театральні педагоги.

Студенти інституту отримують цікаву професію та гарантоване працевлаштування за обраним фахом.

Відгуки

Відео

Контакти

Адреса:

Україна, Київ, вул. Закревського 22
E-mail:
inem.com.ua@ukr.net
Телефони:
(+38044) 599-43-30
(+38093) 001-34-62